ІНСТИТУТ АНАЛІТИКИ ТА ЕКСПЕРТИЗИ
В рамках 10-го Міжнародного форуму, присвяченого проблемам демократії, світової еко­но­мі­ки, державного розвитку та освіти, що відбувся в Доосі, столиці Катару, 31 травня - 2 червня 2010 року під егідою ООН  в присутності представників близько 60 країн (пред­с­тав­ни­ки держав, урядовці, визначні політики, економісти, науковці, експерти) бу­ла визначена необхідність створення на академічному рівні в різних країнах світу навчальних та науково-практичних експерно-аналітичних структур, які змогли би дати реальну аналітичну оцінку соціальним, політичним та економічним подіям у світі та підвищувати рівень професіоналізму в цих напрямках відповідно до викликів 21 століття.


Ініціатори проекту:

Представники від України на 10-му Міжнародному форумі в Досі (Катар) Кміт Я.М. – про­фе­­сор, ректор-співзасновник Університету  «Львівський Ставропігіон», що є Асоційованим чле­ном Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО,  Рамдан А. – експерт-аналітик, жур­­­наліст, засновник видання «Навколо України».


Мета та завдання проекту:

Об’єднати науковий, експертний та бізнес потенціал, для того щоб забезпечити фун­к­ці­о­ну­ва­­ння науково-практичної та експерно-аналітичної органіцації – Інституту політичної та еко­но­міч­ної експертизи  і дати можливість партнерам цього проекту брати участь в науково-дослідній та навчально-практичній  роботі.


Структура організації:

Інститут політичної та економічної експертизи (ІПЕЕ) включає в себе Навчальний Центр проводить навчання за кваліфікацією «експерт-аналітик» з подальшою можливістю співпрацювати з ІПЕЕ та Науково-дослідний Центр (об’єднує як незалежних науковців-аналітиків, так і експертно-аналітичні групи чи організації).

Запрошуємо до партнерства та співпраці:

  • ·                    Науковців
  • ·                    Викладачів
  • ·                    Бізнес-тренерів
  • ·                    Аналітиків та експертів з різних галузей (аналітичні групи)
  • ·                    Підприємців
  • ·                    Громадських  діячів

 

Слухачі програми

Програма адаптована для студентів, випускників ВНЗ, громадських діячів, політиків, працівників сфери бізнесу та ін. для підвищення кваліфікації в сфері аналітики, експертизи та прогностики.

З Вами працюватимуть найкращі тренери-викладачі, оптимально підібрані згідно кваліфікаційних вимог.